‘Twerk’le ‘Halay’ın el ele olduğu bir lansman

Posted by admin Category: Blog

Çok uzun süredir işin üretim süreci ve teknik aşamaları üstüne çalışıyorduk. Hesaplamaya çalışınca 3 yıla yakın bir süre çıkıyor. Bu zorlu süreç artık bitti ve işin keyifli kısmı olan, dinleyici ile buluşma aşaması geldi. Dün çok heyecanlı bir şekilde çıktığım Nublu İstanbul Sahnesinde ilk şarkının ortasında tüm heyecanım yerini mutluluğa bıraktı. Sahneden gördüğüm,  fal taşı gibi açılmış dikkatle izleyen gözler bana yetti.  Tepkiler harikaydı. Daha çıkalı birkaç gün olmuş albümün tüm parçalarını ezbere söyleyen bir çoğunluk vardı. Şu güne kadar bana ve bu projeye büyük katkıları olan, çok sevdiğim bir sürü insan vardı. Hepsinin enerjisi bana yaradı 🙂

Tabi ki, albümün prodüktörü de olan Kzu ve konuk vokaller harikaydılar. Emir Aksoy, Arel Koray Nalbant, Günsu Ünal ve Kzu ile duetlerimiz çok eğlenceli geçti.

Albüm, farklı anıları anlatan bir albüm olduğu için ve hayat, acı – tatlı bir şey olduğu için, sakin ve duygusal başlayan konser giderek şiddetini ve eğlencesini artırdı. Hep bir ağızdan kol kola söylenen şarkılar yerini önce olduğun yerde dansa, sonra TWERK’e ve ardından da HALAY’a bıraktı.

Aynı zamanda ‘GDKA’ için Ayça Kubat’ın tasarlayıp ürettiği koleksiyondan ilk parça da konserde üstümdeydi.

Lansmana gelip yanımda olan herkese, ve projeye katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler.

Albüm sürecinden ve bu süreçte yaptığımız iş birliklerinden bir sonraki yazıda bahsedeceğim.

ESEN KALIN